Makeup Revolution – poznaj rewolucyjne kosmetyki do makijażu

Makeup Revolution to bardzo popularna marka kosmetyczna, która wyznacza trendy i nie boi się eksperymentować. Nowoczesne podejście do makijażu i brak uprzedzeń sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Kiedy pojawiła się "makijażowa rewolucja" i dlaczego warto stawiać na nieszablonowe makijażowe rozwiązania?


Makeup Revolution – historia rozpoczyna się w Londynie

Czy wiesz, że ta popularna marka została stworzona przez mężczyzn? Początki marki sięgają 2013 roku. Adam Minto razem z Tomem Allsworthem pewnego dnia przy kuchennym stole podjęli kilka ważnych decyzji. Panowie postanowili stworzyć markę, które będzie reprezentować piękno wszystkich kobiet bez względu na wiek, kolor skóry, przekonania i zainteresowania. Cała działalność zaczęła opierać się na koncepcji "fast beauty". Oznaczało to, że Makeup Revolution będzie wypuszczać na rynek kosmetyki, które są innowacyjne i wpisują się w najnowsze makijażowe trendy. Marka na każdym kroku zaznacza, że jej najważniejszą wartością jest pokazanie prawdziwego piękna, gdzie każda kobieta jest w pełni akceptowana.

Makeup Revolution – prawdziwa rewolucja w makijażu

Nazwa marki idealnie odwzorowuje charakter pewnej siebie kobiety, która nie boi się przedstawiać swojej osobowości za pomocą makijażu. W portfolio marki znaleźć można aż 50 odcieni podkładów, korektory (w tym korektor na sińce pod oczami) oraz palety cieni do powiek. Wszystkie produkty są wolne od okrucieństwa i nie są testowane na zwierzętach. Posiadają certyfikat PETA, a aż 76% kosmetyków jest wegańskich. Najpopularniejsze serie Makeup Revolution to:

  • Chocolate Palette – jest to popularna seria cieni do powiek, które zostały zamknięte w charakterystycznej tabliczce czekolady. Bogata baza kolorów pozwala wykonać każdy rodzaj makijażu oczu od odcieni nude, aż po mocne wyraziste odcienie. Specjalnie dobrane zestawy kolorystyczne charakteryzują się mocną pigmentacją, wyjątkowym wykończeniem oraz niesamowitą jakością i łatwością aplikacji.
  • Conceal & Define – to rewolucyjna seria podkładów, gdzie do wyboru jest aż 50 różnych odcieni. Wszystkie kosmetyki zostały stworzone tak, by pasowały do każdego typu cery. Kosmetyki znajdują się w nowoczesnych szklanych buteleczkach z wygodnym aplikatorem. Kremowa konsystencja pozwala łatwo i dokładnie nanieść podkład na skórę.
  • Eye Bright Illuminating Under Eye Concealer – to specjalnie opracowany produkt, który pomaga usunąć cienie pod oczami. Oferuje dokładnie i elastyczne krycie, a dodatek witaminy C pomaga zadbać o doskonałą kondycję skóry. Korektory z tej serii zostały wyposażone w wygodny aplikator, który szybko i sprawnie pomaga usunąć niedoskonałości, zaczerwienienia i worki pod oczami. Zapewnia również niesamowity efekt rozświetlenia.

Z Makeup Revolution stworzyć rewelacyjny makijaż bez względu na wiek, płeć, pochodzenie i przekonania. MUR dzięki swoim produktom wzywa do różnorodności i akceptowania siebie. Specjalnie zaprojektowane kosmetyki podkreślają indywidualizm pomagają jeszcze bardziej wyrazić siebie. Marka ceni sobie opinie wszystkich klientem. Wszystko po to, by móc jeszcze bardziej śledzić trendy i oferować innowacyjne rozwiązania. Baw się makijażem z MUR i nie bój się rewolucyjnych makijażowych rozwiązań.