Elisium - zawsze zadbane paznokcie

Choć piękne paznokcie kojarzą nam się przede wszystkim z koniecznością składania wizyt w salonie kosmetycznym, marka Elisium pozwala zerwać z tym przekonaniem. Co zatem warto o niej wiedzieć i na które produkty z jej coraz bogatszej oferty najlepiej zdecydować się w pierwszej kolejności?

Elisium – kosmetyki i akcesoria idealne do manicure

Elisium to stosunkowo nowa marka, którą warto się zainteresować nie tylko dlatego, że stanowi kolejny przykład fantastycznie rozwijającej się polskiej firmy. Kupując produkty sygnowane jej znakiem nie przyczyniamy się jedynie do wspierania lokalnego rynku. Tak naprawdę, w pierwszej kolejności wspieramy realizację marzenia o pięknych paznokciach. Oferta obejmuje między innymi bazy, topy i lakiery, pilniki, lampy UV/LED, waciki i pędzelki. Jest więc idealna zarówno dla tych osób, które chcą dbać o paznokcie, jak i dla tych, które marzą o stworzeniu prywatnego salonu kosmetycznego w domowej łazience lub w salonie. Wśród polecanych rozwiązań można znaleźć zarówno takie, które pozwalają na stworzenie manicure hybrydowego, jak i takie, dzięki którym można się cieszyć manicure żelowym. Coś dla siebie znajdą też klienci, którzy pozostają wierni tradycyjnym technikom zdobienia paznokci. Więcej informacji na temat lamp UV/LED tego producenta znajdziesz na https://freshmate.pl/elisium-lider-w-kategorii-lamp-do-paznokci/.

Elisium FlexyGel System – rewolucja zaczyna się teraz

Lista rozwiązań, na które w szczególny sposób warto zwrócić uwagę, nie jest wcale krótka. Gdybyśmy jednak mieli wskazać to, którym warto zainteresować się w szczególny sposób, z pewnością byłby to stworzony przez Elisium FlexyGel System. Rozwiązanie to jest idealną opcją dla każdego, kto marzy o pięknych i zdrowych paznokciach, z różnych przyczyn nie radzi sobie jednak z procesem doprowadzającym je do oczekiwanej długości. Składa się na nie specjalny żel oraz dwa typy form do przedłużania. Intuicyjny sposób wykorzystania żelu i form sprawia przy tym, że o przedłużaniu paznokci mogą zacząć myśleć nawet te osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w tym zakresie.

Idealny makijaż na dłużej

Nie każda miłośniczka pięknych paznokci myśli o ich przedłużaniu. Wiele kobiet marzy jednak o tym, aby staranny makijaż utrzymywał się dłużej niż kilka godzin i był tak samo zachwycający zaraz po zrobieniu i pod koniec dnia. Elisium ma rozwiązanie i dla nich polecając FlexySystem – rozwiązanie, które sprawia, że trwały makijaż przestaje być marzeniem stając się czymś namacalnym. Preparat nie tylko nie zapowietrza się i nie odpryskuje, ale również charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Może być stosowany także przez osoby borykające się z problemem osłabionych paznokci oraz przez alergików. Zarówno żele jak i hybrydy powinny być stosowane z uwzględnieniem kondycji paznokci. Czym się różni żel od hybrydy? Żel przede wszystkim zwiększa wytrzymałość paznokci, podczas gdy lakier hybrydowy to poprawa elastyczności. Żel jest bardziej podatny na uszkodzenia, z kolei hybryda nie daje dużej odporności.

Lista produktów, którymi warto się zainteresować jest zresztą znacznie dłuższa. Jej systematyczne poszerzanie może cieszyć także dlatego, że Elisium nigdy nie zapomina o tym, co jest jej znakiem rozpoznawczym. Wszystkie kosmetyki bazują na naturalnych składnikach. Są bezpieczne zarówno dla zdrowia paznokci, jak i dla środowiska naturalnego.